Väska Louis Vuitton, modell Eva M95567, monogram canvas, ca 4 x 13 x 25cm, beslag i guldfärgad metall, kedja samt avtagbar axelrem, bruksslitage, inga defekt/skador, tillverkad i Frankrike år 2011, inga övriga tillbehör
Auktnr | SE8.20240328.A41730 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 5 800 kr |
Aktuellt bud | 6 000 kr |
Stänger | 2024-03-28 11:33:30 |
Provision | 900 kr |
Frakt | 129 kr |
28/3 11:32:54 | asni05 | 6000 kr |
26/3 13:20:07 | billingehus | 5800 kr |